binder

انجمن عکاسی میراث فرهنگی

Cultural Heritage Photography Society of Iran

عصرانه عکاسی پل طبیعت تهران با حضور ۹۰ عکاس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسی میراث فرهنگی عصر روز جمعه «عصرانه عکاسی از منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد» با حضور۹۰ عکاس جوان و با همراهی استادان عکاسی عباس عربزاده، مجید ناگهی، ساسان مویدی و حسن غفاری در محل پل طبیعت تهران از ساعت ۱۷ با حضور ۹۰ عکاس از شهرهای تهران، کرج، اصفهان، قم و قزوین آغاز و تا ساعت ۲۱ ادامه یافت.

این عکاسان با رویکرد نماهایی از پل (شگفتی و تفاوت)، فضاهای شهری، معماری مجموعه پل طبیعت، حضور مردم و بازدید کنندگان، چشم انداز و فضاهای طبیعی پل طبیعت و پارک طالقانی و نگاه های خاص و خلاق به این مجموعه (عکاسی خلاقانه) آثار جدیدی را ثبت نمودند.
به گزارش روابط عمومی این افراد از میان ۱۲۰ متقاصی حضور در این برنامه توسط انجمن انتخاب و می بایست تعداد 5 اثر خود را برای انتخاب نهایی و خرید اثر توسط شرکت نوسازی عباس آباد به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند.

این برنامه که در مجموعه برنامه های عصرانه هنری شرکت نوسازی عباس آباد پیش بینی شده است با همکاری انجمن عکاسی میراث فرهنگی به اجرا در آمد. شرکت نوسازی عباس آباد برگزار کننده این برنامه تعداد ۳۰  اثر تولیدی این برنامه را به انتخاب انجمن برای آرشیو خود خریداری می کند.

روابط عمومی انجمن عکاسی میراث فرهنگی

عکاس : زکیه اسلامی / امین فداکار

واژه‌های کلیدی:  عسرانه, عکاسی, میراث, پل طبیعت,
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۰۵/۱۸